Metamorfoza gotowego wnętrza
apartamenty wrocław śródmieście dom bliźniak Zakrzewo

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że urządzenie mieszkania nie musi oznaczać radykalnych zmian mebli. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie dodatki, aby wyczarować doskonałe wnętrze.

Jednak wybierając nowe meble do domu również należy wziąć pod uwagę kwestię dodatków.   Często słyszy się opinie klientów, że dany kolor jest mdły, mało wyrazisty, ale przecież to nie mebel musi być wiodącym elementem wnętrza.

Tylko dobrze dobrane dodatki, które doskonale będą z nim kontrastowały. Poszczególne elementy, które dodadzą uroku wnętrzu to przede wszystkim zasłony, obrusy, serwetki, poduszki, czy koce.

  Poza tym wszelkie elementy dekoracyjne, jak doniczki, wazoniki, świeczki oraz wiele innych, których wspólną cechą jest dana barwa. Warto wykorzystać taką grę kolorów nie tylko w salonie, czy sypialni, ale także w łazience.

Spokojne beżowe, szare, czy białe wnętrze może zostać ożywione dodatkami w kolorze pomarańczy, fuksji, czy turkusu. To tylko jedna z wielu propozycji, warto ją uwzględnić podczas kolejnej aranżacji wnętrza.