Zdjęcia panoramiczne tworzone telefonem

Jeśli lubimy robić zdjęcia panoramiczne, a jedyny sprzęt jaki mamy to nasz telefon komórkowy to warto abyśmy zajrzeli do sklepu Google Play w celu ściągnięcia aplikacji Panorama 360: The Big Picture. Wyróżnia się ona prostotą obsługi, wygodnym interfejsem a także bardzo wysokim poziomem tworzonych obrazów. To ostatnie jest oczywiście najważniejsze.

Po uruchomieniu aplikacji naciskamy przycisk start i obracamy się wokół własnej osi, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Potem czekamy chwilę i pełna panorama jest już gotowa. My możemy z poziomu aplikacji udostępniać ją na Facebooku, Twitterze lub wysłać mailem znajomemu. Nie jest to profesjonalna fotografia artystyczna, ale kto wie – może te kilka zdjęć będzie początkiem nowego hobby?

Oczywiście automatycznie następuje geotargetowanie, co także jest niezwykle przydatne. W aplikacji tej możemy także oglądać zdjęcia stworzone przez innych ludzi, znajomych i nie. Dlatego jest to doskonały wynalazek dla wszystkich, których pasjonuje fotografia panoramiczna zarówno ta, którą robimy sami, jak i ta tworzona przez innych amatorów.