Na co zwracać oglądania mieszkania?
www.wilhelmpluta.pl Rury stalowe - http://viacon.pl/

Kupno nowego mieszkania, nawet jeśli decydujemy się na lokal z rynku wtórnego ze względu na koszty, jakie generuje rynek pierwotny, zawsze wywołuje dreszczyk emocji. Jednak nawet jeśli widziało się wnętrze na zdjęciach i wydaje się ono idealne do zamieszkania, nie należy zapominać o paru kwestiach, które trzeba poruszyć podczas oględzin nim podejmie się ostateczną decyzję.

Na początek trzeba sprawdzić, czy w danym bloku mieszkalnym znajdują się domofony bezprzewodowe. Wchodząc do klatki, nie zaszkodzi uważnie rozejrzeć się naokoło – wszelkie napisy na murach mogą bowiem świadczyć o nieciekawym towarzystwie, które po zakupie prawa do lokalu trzeba będzie znosić zapewne przez kilka lat.

Bardzo istotną sprawą jest to, czy oglądane mieszkanie nie sąsiaduje z windą. Trzeba brać powiem pod uwagę, że im starszego typu jest dźwig, tym więcej spowoduje hałasu, a tym samym zmąci codzienny spokój.

Koniecznie należy wyjrzeć przez okna, by zobaczyć, czy wychodzą na podwórze, czy ulicę. Samego właściciela nie zaszkodzi natomiast wypytać o najbliższe sąsiedztwo – w końcu nie wszyscy chcieliby mieszkać obok imprezującej młodzieży czy innych głośnych lokatorów.