Co z telefonami za kilka lat

Dawno temu, kiedy oglądaliśmy filmy futurystyczne, w których pokazywano, co stanie się z różnego rodzaju sprzętami, nie sądziliśmy, ze te wizje tak szybko się sprawdzą i tak szybko zrealizują. Wiele filmów pokazywał, jak ludzie rozmawiali przez przenośne telefony, wszędzie mogli je ze sobą zabrać i zawsze mogli się ze sobą kontaktować.

Okazuje się przecież, że to się wydarzyło, że telefony komórkowe całkowicie zdominowały nasz świat i ciężko się z bez nich obyć. Z pewnością w przyszłości będzie to jeszcze bardziej zaawansowane.

Z pewnością technologie, których teraz używamy za pięć dziesięć lat jeszcze bardziej się rozwiną. Kto wie, może stanie się to nawet szybciej.

Przecież co rusz pojawiają się nowe modele telefonów, coraz to bardziej funkcjonalne aparaty, coraz mniejsze, lżejsze, zaawansowane. Niedługo każdy z nas będzie używał już tylko i wyłącznie smartfonów dzięki czemu będziemy mogli zapomnieć o swoich komputerach, bowiem w telefonach będziemy mieli dostęp do wszystkiego, czego potrzebujemy.